hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Adana’da Türkan Şoray’a ‘Yılın Annesi’ Ödülü

Son Güncelleme :

08 Mayıs 2014 - 18:05

/ 1.222 views kez okundu.
Adana’da Türkan Şoray’a ‘Yılın Annesi’ Ödülü

Sinema sanatçısı Türkan Şoray’a, Adana Doğa Koleji tarafından düzenlenen etkinlikte ‘yılın annesi’ ödülü verildi.

ADANA (GÜNEY HABER)-Yeşilçam’ın Sultan’ı Türkan Şoray’a, Adana Doğa Koleji tarafından düzenlenen etkinlikte ‘yılın annesi’ ödülü verildi.

Okul girişinde öğrenciler tarafından alkışlar ve çiçeklerle karşılanan Şoray, kendisini görmek isteyen öğrencileri selamladı. Şoray ile öğrenciler ve aileleri hatıra  fotoğrafı çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş ile Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün de katıldığı törende Adana Doğa Koleji müzik öğretmenleri ve öğrencileri tarafından düzenlenen gösteriler izleyenlerin ve Sultan’ın büyük beğenisini topladı. Gitar çalan öğrenciler, Demet Akalın’ın seslendirdiği ‘Türkan’ şarkısını söylerken, Şoray keyifli dakikalar geçirdi.
Adana Doğa Koleji tarafından özel olarak Türkan Şoray için hazırlanan slayt gösterilerinin yapıldığı organizasyonda Vali Coş’un takdimi ile ödülü
alan Türkan Şoray, “Bu anlamlı ödülü tüm anneler adına, özellikle evlatlarını kaybetmiş, ağlayan anneler adına alıyorum. Anneler ağlamasın” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“Şu anda hüngür hüngür ağlamak istiyorum. Gerçekten çok anlamlı bir gün benim için. Geldiğim andan itibaren sizlerden gördüğün sıcak ilgi beni inanılmaz mutlu etti. Duygularımı anlatmam gerçekten çok zor. Bu anlamlı ödül için çok teşekkür ediyorum. İyi ki anne olmuşum, tüm anneler kutsal varlıklardır. Çok şükür ki Allah beni de annelik mutluluğuna eriştirdi. Gerçekten çok mutlu oldum. Belki de hayatımın en anlamlı, mutlu gününü yaşadım, bugünü hiç unutmayacağım”.