logo

18 Aralık 2017

 Adana’nın güneyindeki okullara “Güdümlü Proje” geliştirilecek 

Adana’nın güney bölgesindeki okullara yönelik “Güdümlü Proje” geliştirilmesiyle ilgili toplantı düzenlendi.
ADANA (GÜNEY HABER) – Adana’nın güney bölgesindeki okullara yönelik “Güdümlü Proje” geliştirilmesiyle ilgili toplantı düzenlendi.
Çukurova Kalkınma Ajansı’nda düzenlenen toplantıda konuşan Vali Mahmut Demirtaş, teklif çağrısı yöntemi uygulanmadan doğrudan destek sağlamaya yönelik olarak, bölge planında öngörülen öncelikler doğrultusunda, konusu ve koşulları ajans öncülüğünde ve yönlendirmesinde belirlenen “Güdümlü Proje” başlığı altında geliştirilecek projelere Kalkınma Bakanlığı’nın finansal destek sağladığını hatırlattı.
Adana’da bir çok alanda “Güdümlü Proje” hazırlanacak alanlar olduğuna işaret eden Vali Demirtaş, Kalkınma Bakanlığı’na sunulmak üzere Güney Adana bölgesindeki okullara yönelik projelerinde bir an önce hazırlanması gerektiğini söyledi.
Karşılıklı görüş alış verişinde bulunulmasıyla devam eden toplantıya, Adana Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Lutfi Altunsu, İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Remzi Özdoğan ile projeyle ilgili yetkililer katıldı.

Share
392 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.