hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

ADS-DER’den hasta yakınlarına sıcak çorba ikramı

Son Güncelleme :

25 Ocak 2017 - 0:25

/ 300 views kez okundu.
ADS-DER’den hasta yakınlarına sıcak çorba ikramı

Kısa adı ADS-DER olan Adana Demirsporlular Derneği Kadın Kolları’nın organize ettiği hasta yakınlarına çorba ikram edilmesi etkinliği, Balcalı Hastanesi, Seyhan Belediyesi ve Adana Demirspor Kulübü tarafından da desteklendi. 
ADANA (GÜNEY HABER) – Kısa adı ADS-DER olan Adana Demirsporlular Derneği Kadın Kolları’nın organize ettiği hasta yakınlarına çorba ikram edilmesi etkinliği, Balcalı Hastanesi, Seyhan Belediyesi ve Adana Demirspor Kulübü tarafından da desteklendi.
Etkinlik öncesi Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova ile görüşen ADS-DER Kadın Kolları Başkanı Şenay Ildız proje ile ilgili bilgiler verdi. Prof. Dr. Taşova ise hastane yerleşkesinde hasta yakınlarına çorba ikramının uygun bulduklarını belirterek, bu konudaki duyarlılıklarından ötürü hasta yakınları adına projeye katkı koyanlara teşekkür etti.
ADS-DER Kadın Kolları Başkanı Şenay Ildız de dernek olarak bu ve benzeri birçok önemli projeye imza attıklarını bundan sonrada atmaya devam edeceklerini söyledi.
Daha sonra gerekli izinlerin alınmasının ardından Seyhan Belediyesi’nin sağladığı masa ve sandalye desteği, Adana Demirspor Kulübünün de çorba yapımını üstlenmesiyle dernek üyeleri Balcalı Hastanesi bahçesinde hasta yakınlarına çorba ikramını gerçekleştirdi.
Adana Demirsporlular Derneği Başkanı Telat Şahin ise projeye destek veren Balcalı Hastanesi’ne Seyhan Belediyesi’ne, Adana Demirspor Kulübüne ve emek veren dernek üyelerine teşekkür ederek etkinliğin toplam 4 hafta cuma günleri gerçekleştirileceğini kaydetti.