Adana Güney Haber

AGBV’DAN BAROYA ZİYARET

AGBV’DAN BAROYA ZİYARET
139 views
21 Aralık 2021 - 14:30

Adana Güçbirliği Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yavuz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adana Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz’a nezaket ziyaretinde bulundular.

(HABER MERKEZİ)-Adana Güçbirliği Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yavuz, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adana Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz’a nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyaret esnasında TBB’nin yeni seçilen Başkanı Av. Erinç Sağkan, TBB Genel Sekreterlik görevine seçilen önceki dönem Baro Başkanı Av. Veli Küçük ve tüm yönetim kurulu üyeleri için Baro Başkanı Gökayaz nezdinde başarı dileklerinde bulundular.

Vakıf yöneticileri İhsan Oğuz Beyarslan, Ferdi Kavak, Şahin Güneşer, Zeynel Abidin Üstemel’in eşlik ettiği ziyarette konuşan Vakıf Başkanı Yüksel Yavuz, Adana’ya güç katmak için çalışmalar yaptıklarını dile getirdi. Kentimizin ekonomik, sosyal ve kültürel potansiyelini harekete geçirip güç birliği oluşturarak Adana’ya hizmet ettiklerini söyledi. Av. Gökayaz da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Güçlü bir kadro ile oluşan vakfın önemli işler, güzel başarılar elde edeceğine inanıyorum. Adana’mıza hizmet yolunda kentin dinamiklerin birlikte hareket etmesi son derece kıymetlidir. Adana’yı tarımdan ekonomiye, sanayiden sanata, spordan eğitime her alanda eski şaşalı günlerine yeni atılımlar ile kavuşturmak ve bir marka şehir olmasını hep birlikte sağlamalıyız.” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu