Adana Güney Haber

Aksa Doğalgaz’dan Çukurova’ya özel fırsat

Aksa Doğalgaz’dan Çukurova’ya özel fırsat
205 views
17 Eylül 2020 - 13:06

Mutfağınızda doğal gaz kullanarak pişirme giderlerinizde 5 kat tasarruf edebilirsiniz. Aksa Doğalgaz’ın Çukurova bölgesine özel düzenlediği Mutfakta Doğal Gaz Dönüşümü kampanyasına katılan Sertifikalı Tesisat Firmalarından birini seçip mutfağınızda doğal gaza geçerek rahatlığın ve tasarrufun tadını çıkarabilirsiniz.

(HABER MERKEZİ)-Mutfağınızda doğal gaz kullanarak pişirme giderlerinizde 5 kat tasarruf edebilirsiniz. Aksa Doğalgaz’ın Çukurova bölgesine özel düzenlediği Mutfakta Doğal Gaz Dönüşümü kampanyasına katılan Sertifikalı Tesisat Firmalarından birini seçip mutfağınızda doğal gaza geçerek rahatlığın ve tasarrufun tadını çıkarabilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanında 3,4 milyondan fazla abonesine temiz, konforlu ve ekonomik enerji kaynağı doğal gazı güvenle ulaştıran Aksa Doğalgaz, Çukurova bölgesine özel olarak hazırladığı kampanyayla evinde doğal gaz konforunu yaşamak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor.

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye’de ikamet eden vatandaşlar, “Mutfakta Doğal Gaz Dönüşümü”* kampanyasına katılan sertifikalı tesisat firmalarından birini seçerek mutfakta doğal gaz konforuna 990 TL’ye 9 taksitle sahip olabiliyor. Aksa Doğalgaz, kampanya kapsamında bağlantı bedeline 8 taksit kolaylığı da sunuyor. Tüpe göre 5 kat daha ekonomik olan mutfakta doğal gaz kullanımı sadece 16 ayda maliyetini karşılıyor ve ‘tüp bitti’ derdine son vermesi ve mutfakta yer kaplamamasıyla büyük konfor sağlıyor.

“Mutfakta Doğal Gaz Dönüşümü” kampanyasından yararlanmak isteyen Çukurovalılar, 31 Aralık 2020 tarihine kadar Aksa Doğalgaz müşteri hizmet merkezlerine başvurabiliyor.

“Mutfakta Doğal Gaz Dönüşümü” kampanyası detaylarına ve kampanyaya katılan sertifikalı tesisat firmaları listesine https://www.aksadogalgaz.com.tr/Mutfakta-Dogal-Gaz-Donusumu-Kampanyasi adresinden ulaşabilirsiniz.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -