Adana Güney Haber

AKŞENER’E ADANA’DA SEVGİ SELİ

AKŞENER’E ADANA’DA SEVGİ SELİ
190 views
16 Haziran 2021 - 14:34

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adana’da Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ve esnafı ziyaret etti. Ceyhan, Seyhan ve Çukurova ilçelerinde de vatandaş ve esnafla biraraya gelerek, sorunları ve dertlerini dinledi.

(HABER MERKEZİ) – İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir dizi ziyaret için öğle saatlerinde karayolu ile Adana’ya geldi.  Akşener’i, dinlenme tesislerinde İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, milletvekilleri ve partililer karşıladı. Beraberindekilerle Ceyhan ilçesine geçen Akşener, Atatürk Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirerek, iş yeri sahipleriyle ve vatandaşlarla sohbet etti. Akşener, daha sonra Adana Büyükşehir Belediyesine ziyarette bulundu. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile başbaşa görüşmenin ardından belediye binasının önünde açıklama yapan Meral Akşener, Başkan Zeydan Karalar’a Adana’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Türkiye´yi ilçe ilçe gezerek esnafla bir araya gelmeye devam edeceğini belirten Akşener, “20 Ocak 2020´de başladığımız gezinin Adana durağındayız. Millet ittifakımızın belediye başkanı Zeydan Karalar´ı ziyaret ettik. Misafirperverliği nedeniyle teşekkür ediyorum. Ona az önce söyledim. `Biz senden razıyız, inşallah Adanalı da razıdır ve razı olmaya devam eder´ dedim. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ziyaretleri sırasında vatandaşın sevgi seliyle karşılaşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Kendiniz gördünüz, insanların korku duvarı yıkılmış, açık açık bize seslendikleri şu oldu, seçimi seslendiler. ‘Seçimi isteyin, seçimi getirin’ diye vatandaşın bir talebi var.” dedi. Karşılaştığı soğan ve karpuz üreticilerinin de dertlerini dinlediklerini belirten Akşener, şöyle devam etti: “Bizim sistemimiz biliyorsunuz, ben grup konuşmama koyuyorum bu bilgileri, talepleri, eksiklikleri, problemleri, milletvekili arkadaşlarımız araştırma, soru önergeleri veriyor, çözümüne katkıda bulunuyoruz. Ama bugüne kadar bir şey fark ettim 1,5 yılda Cumhur İttifakı’nın bileşenleri, paydaşları, genel başkanlar bir tarafa milletvekillerinin bile ilçeleri gezmediğini gördüm. Özellikle AK Parti’nin yüzde 70’e, 80’e yakın oy aldığı ilçelerde ki bunlar İç Anadolu’da daha fazla, o ilçelere bile bir kısmına 31 Mart’ta gelip ‘merhaba’ deyip gitmişler.

Vatandaşın derdiyle ilgilenmeyen bir iktidarla ve bir hükümetle karşı karşıyayız ama milli irade tecelli ettiği gün bu arkadaşlarımızın sandıkta demokrasiyle, milli iradeyle gideceklerini hep birlikte gözlemliyoruz. Yerel basın olarak beni takip ettiniz, bugün takip etmeye devam edeceksiniz. Kendiniz gördünüz, insanların korku duvarı yıkılmış, açık açık bize seslendikleri şu oldu, seçimi seslendiler. ‘Seçimi isteyin, seçimi getirin’ diye vatandaşın bir talebi var.” Dedi. Daha sonra Akşener, Seyhan ve Çukurova ilçelerinde esnafı ziyaret ederek, iş yeri sahipleriyle görüştü, vatandaşlarla sohbet etti. Ardından kendisini bekleyen partililerle selamlaşan Akşener, kentten ayrıldı

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -