hava 36° Orta
DOLAR 32,5600 % % 0.13
EURO 34,9957 % % 0.3
GRAM ALTIN 2.438,79 % % 0,14
ÇEYREK A. 3.987,42 % % 0,14
BITCOIN 65.209,03 % -0.261
SON DAKİKA

ASKEF’in yeni başkanı Seyfi Moroğlu 

Son Güncelleme :

19 Nisan 2016 - 22:38

/ 514 views kez okundu.
ASKEF’in yeni başkanı Seyfi Moroğlu 

Akdeniz Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu’nun (ASKEF) Adana’da gerçekleştirilen 2. Olağan Genel Kurulu’nda, Kahramanmaraş Sürücü Kursları Derneği Başkanı Seyfi Moroğlu federasyon başkanlığına seçildi. 

ADANA (GÜNEY HABER) – Akdeniz Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu’nun (ASKEF) Adana’da gerçekleştirilen 2. Olağan Genel Kurulu’nda, Kahramanmaraş Sürücü Kursları Derneği Başkanı Seyfi Moroğlu federasyon başkanlığına seçildi.
Erkan Koleji Tiyatro Salonu’ndaki Genel Kurul Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Toplantıya, Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanı Ercan Alpay, Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu Genel Başkanı İsmail Yılmaz, dernek başkanları ve genel kurul üyeleri katıldı.
Konfederasyon Genel Başkanı İsmail Yılmaz, konuşmasında, sektörün ilklerinden olan Erkan Eğitim Kurumlarına ve tüm çalışanlarına, kendilerine bu imkanları sağladıkları için teşekkür etti.
Daha sonra tek listeyle gidilen seçimde, Akdeniz Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Federasyonu başkanlığına, Kahramanmaraş Sürücü Kursları Derneği Başkanı Seyfi Moroğlu seçildi.
Seyfi Moroğlu, teşekkür konuşmasında, sürücü kurslarının eğitim kalitesini yükseltmek, çağdaş eğitimin teknik ve yöntemlerini sektöre kazandırmak, sürücü kurslarının kurumsal yapılarını ve çalışma koşullarını daha da iyileştirmek, toplumun üzerindeki algı ve saygınlık düzeyini artırmak için çalışacağını belirtti.
Toplantının devamında, Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanı Ercan Alpay ve Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu Genel Başkanı İsmail Yılmaz, genel kurul üyelerinin sorularını cevaplandırdı. Toplantı sonunda, Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Hatipoğlu’na, desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi.