hava 36° Orta
DOLAR 32,5544 % % 0.12
EURO 35,0223 % % 0.36
GRAM ALTIN 2.439,59 % % 0,17
ÇEYREK A. 3.988,72 % % 0,17
BITCOIN 65.202,14 % -0.764
SON DAKİKA

Çetin: “Çukurova’nın çehresini değiştirmeye devam ediyoruz”

Son Güncelleme :

11 Ağustos 2016 - 17:55

/ 526 views kez okundu.
Çetin: “Çukurova’nın çehresini değiştirmeye devam ediyoruz”

Çukurova Belediyesi Yol İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler 2016 yılı çalışma sezonu kapsamında ilçe genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmalarına devam ediyor.

ADANA (GÜNEY HABER) – Çukurova Belediyesi Yol İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler 2016 yılı çalışma sezonu kapsamında ilçe genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmalarına devam ediyor.
Çukurova Belediyesi, sıcak asfaltlama çalışmaları kapsamında, Yurt mahallesinde 3 ayrı noktada asfalt çalışması yapılıyor. Sürdürülen asfaltlama çalışmaları ile sokakların kaldırım çalışmalarıyla birlikte, yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Ekipler Yurt Mahallesi’nde kısa sürede tamamlanacak yol yapım çalışmalarının ardından Huzurevleri ve Toros Mahallelerinde çalışmalarını sürdürecek.
Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ekiplerden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Asfaltlama çalışmalarının önemine değinen Başkan Çetin, “İlçenin her köşesine hizmet ulaştırarak Çukurova’nın çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Şu an ekiplerimiz Yurt mahallesinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Çukurova Belediyesi, ihtiyacı olan her yere anında hizmet götürmeye devam edecektir” dedi.
Bir şehrin çağdaş olabilmesi için yollarının düzgün olması gerektiğini dile getiren Çetin, “İlçemizin kalitesini arttırmaya devam ediyoruz. Çukurova’mıza yakışmayan her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip, anında düzeltme yoluna gidiyoruz” diye konuştu.

“ASFALT SORUNU BÜYÜK ORANDA ÇÖZÜME KAVUŞTU”
Ekiplerin 7/24 Çukurovalılar için çalıştığını vurgulayan Çetin, şöyle devam etti:
“Adana’nın tümünde bu sorunlar yaşanıyor, ancak Çukurova’da bu oran daha fazla. Bir yandan internet altyapısı, diğer yandan doğalgaz çalışmaları, öte yandan ASKİ’nin yaptığı kazı çalışmaları, yaptığımız yolları kullanılamaz hale getiriyor ve vatandaşlarımızdan şikayetler geliyor. Kış ayları boyunca, vatandaşlarımıza asfaltın yaz aylarından yapılmasının daha sağlıklı olacağını anlattım. Şu an, Fen İşlerine bağlı ekiplerimizin yaptığı yoğun çalışmalar neticesinde, Çukurova’nın asfalt sorunu büyük ölçüde çözüldü.”