![ÇGC Başkanı Esendemir’den Güney Haber’e Ziyaret](https://www.adanaguneyhaber.com/wp-content/themes/theHaberV7/images/resimyok-buyuk.jpeg)
ADANA (GÜNEY HABER)- 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı nedeniyle basın kuruluşlarını tek tek dolaşıp bayramlarını kutlayan Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, Güney Haber Gazetesi İmtiyaz Sahipleri Mehmet Emin Yüksekbaş ve Mehmet Vahdettin Yüksekbaş ile gazetenin kurucusu Mehmet Yüksekbaş’ı ziyaret etti. Ziyarette meslek sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. ÇGC Başkanı Cafer Esendemir gazetecilerin, sendikalaşma oranının düştüğünü ve kendi haklarını koruyamayacak duruma geldiklerini söyledi.