Adana Güney Haber

“Çukurova Üniversiteli Olmaktan Gurur Duyuyorum”

“Çukurova Üniversiteli Olmaktan Gurur Duyuyorum”
223 views
24 Eylül 2020 - 13:27

Çukurova Üniversitesi Mezunları Derneği (ÇÜMED) Başkanı Dr. Cengiz Kurt ve Yönetimi, Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel’i makamında ziyaret ederek mezun kimliği ile plaket hediye etti.

(HABER MERKEZİ)-Çukurova Üniversitesi Mezunları Derneği (ÇÜMED) Yönetimi, Rektör Prof. Dr. Meryem Tuncel’i makamında ziyaret ederek mezun kimliği hediye etti.

Dernek Başkanı Dr. Cengiz Kurt ve beraberindekiler Rektör Prof. Dr. Tuncel’e plaket takdim etti. Dr. Kurt Çukurova Üniversitesi mezunu birçok akademisyenin farklı üniversitelerde Rektörlük yaptığını, ancak ilk kez Çukurova Üniversitesine kendi mezunu olan bir akademisyenin Rektör olarak atanmasının mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Dr. Kurt, Rektör Tuncel’in samimi yaklaşımından büyük mutluluk duyduklarını vurgulayarak  bu onur ve gururla ÇÜMED olarak her zaman tam destek olacaklarını ifade etti. Kurt ayrıca  Çukurova Üniversitesi markasının daha iyi yerlere gelmesi için bugüne kadar yaptıkları çalışmaların artarak süreceğini de söyledi.

Prof. Dr. Rektör Tuncel ise bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çukurova Üniversitesinin kentle iç içe, sanayi ile kol kola olacak şekilde çalışacaklarını söyledi. Çukurova Üniversitesi mezunu kimliğiyle her zaman gurur duyduğunu ifade eden Prof. Dr. Tuncel, bu markanın daha iyi yerlerde olması için tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte olacaklarını ve başarılı çalışmaları olan ÇÜMED için gereken tüm desteğin verileceğini söyledi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -