hava
DOLAR 32,9387 % % 0.12
EURO 35,4132 % % 0.08
GRAM ALTIN 2.464,06 % % -0,22
ÇEYREK A. 4.028,74 % % -0,22
BITCOIN 60.297,47 % -4.542
SON DAKİKA

Eker “İlk hedefimiz referandumda hayırlı sonuç almak”

Son Güncelleme :

17 Şubat 2017 - 0:22

/ 327 views kez okundu.
Eker “İlk hedefimiz referandumda hayırlı sonuç almak”

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şubesinin Cumartesi günü yapılan Genel Kurulunda yönetim Kuruluna Seçilen isimler yapılan ilk toplantıda görev bölümü yaptı. Toplantıda Başkanlığa Atilla Eker seçildi.

 

ADANA (GÜNEY HABER)-Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şubesinin Cumartesi günü yapılan Genel Kurulunda yönetim Kuruluna Seçilen isimler yapılan ilk toplantıda görev bölümü yaptı. Toplantıda Başkanlığa Atilla Eker seçildi.

Daha önceki yönetimde Başkan olarak görev alan İsa Kayadan ise işlerinin yoğunluğu nedeniyle Başkan olmazken, Atatürkçü Düşünce Derneği’ne Başkan Yardımcısı olarak hizmet etmeye devam edecek. Kayadan,Sonuna kadar Atatürk’ün askeri olmaya devam edeceğini söyledi.

ADD Yönetim kurulu’nun görev dağılımı şöyle oluştu;

Atilla Eker – Başkan, İsa Kayadan – Başkan Yardımcısı, Nazan Balcı – Yazman, Abdurrahman Gündeşlioğlu – Sayman, Üyeler; Murat Barhun, Gülay Küçükdere, Çetin Batmaz, Nezihe Biçer ve Suat Cömertpay

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Adana Şubesi Başkanı olan Atilla Eker, yaptığı ilk açıklamada Atatürkçü Düşünceyi yaygınlaştırma mücadelesini sürdüreceklerini söyledi. Eker, Bilimin ışığında, aklın yolunda, Atatarkçü düşünceyi yaygınlaştırmak amacıyla önceki yönetimlerden aldığı görevi daha da ileri taşımak için çalışmaların katlanarak devam edeceğini kaydetti.  Eker “Öncelikli olarak hedefimiz, referandum sürecinde hayırlı çalışmalarımızı kararlı bir şekilde sürdürmek ve hayırlı bir sonuç almak olacaktır” dedi.