Adana Güney Haber

Gülücük saçmaya devam ediyorlar

Gülücük saçmaya devam ediyorlar
89 views
28 Mayıs 2020 - 0:26

Adana’da tedavi altında olan çocuklara moral vermek ve onların yüzünü güldürmek için her daim çocukların yanında olan Gönüllü palyaçolar bu kez de özel bir hastanede tedavi gören lösemi hastası olan minik kalplerin yüzünü güldürmek için kolları sıvadı.

 (HABER MERKEZİ)-Adana’da tedavi altında olan çocuklara moral vermek ve onların yüzünü güldürmek için her daim çocukların yanında olan Gönüllü palyaçolar bu kez de özel bir hastanede tedavi gören lösemi hastası olan minik kalplerin yüzünü güldürmek için kolları sıvadı.

Yaptıkları birbirinden özel ve anlamlı etkinliklerle toplumun büyük takdirini kazanan Gönüllü palyaçolar tedavi süreci devam eden çocuklara moral vererek onlara çektikleri acıları bir an olsun unutturmayı amaçlıyor. Bu amaçla yaptıkları değişik organizasyonlarla minik kalplere her zaman yanlarında olduklarını ve yalnız olmadıkları mesajını veriyorlar.

Düzenli aralıklarla Adana’da özel bir hastane de lösemi tedavisi gören minikleri ziyaret eden Gönüllü Palyaçolar her zaman çocukların yanlarında olduklarını ve her zaman onların yüzünde tebessüm oluşturmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

Her şey bir gülücük için diyerek her zaman çocuklar da bir gülücük olmayı hedeflediklerini ifade eden Gönüllü Palyaçolar grup üyeleri: “Bizler Gönüllü Palyaçolar olarak lösemi hastası olan kardeşlerimize ve yardıma muhtaç olan kişilere moral vermek ve destek olmak amacıyla hareket ediyoruz. Önceliğimiz çocuklarımız ve onların yüzünde bir tebessüm olmasına vesile olmaktır. Zorlu ve ağır bir tedavi süreci geçiriyorlar. Bizler de bu zor zamanlarında onların yanında olarak, yalnız olmadıklarını ve bu hastalığı yeneceklerini anlatıyor ve onlara hoş vakitler geçirtmeyi ve yüzlerinin gülmesini amaçlıyoruz. Değişik etkinlikler ve organizasyonlar düzenleyerek çok sayıda çocuğa ulaşmayı amaçlıyoruz. Hastane ziyaretlerimizi de sıklıkla yapıyoruz. Bu gün de hastanede tedavi gören kardeşlerimizin yanındayız. Onlarla şarkılar söyleyip oyunlar oynadık. Onları mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor.” ifadelerini kullandılar.

 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -