Adana Güney Haber

HATAY PAYAS’DA İÇİNDE 3 KATLI BİNA BULUNAN BAHÇE İCRADAN SATILIK

HATAY PAYAS’DA İÇİNDE 3 KATLI BİNA BULUNAN BAHÇE İCRADAN SATILIK
98 views
02 Ekim 2021 - 8:12

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C.Dörtyol (Sulh Hukuk Mah.) Satış Memurluğu, Hatay Payas’da içinde 3 katlı bina bulunan bahçeyi açık  artırma yöntemiyle icra yoluyla satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: 

Hatay İli Payas İlçesi Yakacık Mahallesi Köyiçi Mevkii 2681 parsel sayılı taşınmaz 973,00 m²’dir. Tapuda bahçe vasfındadır. Taşınmaz üzerinde 3 katlı ve tek katlı olmak üzere iki adet bina bulunmaktadır. Avlusunda ekonomik değeri olmayan hobi bahçesi gibi bakımsız ağaçlar bulunmaktadır. Tüm belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Meskun mahaldedir. Şehir merkezine yakın konumdadır. Denize 1400-1500 mt mesafededir. Topoğrafik bakımından düz bir konumdadır. Üç katlı bina zemin+iki kat toplam 3 kattan ibarettir. Her katta iki bağımsız bölüm bulunmaktadır. toplam 6 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bağımsız bölümler 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 WC ve müştemilatından ibarettir. Bina toplam 720,00 m² alanlıdır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı verilerine göre 3A sınıfındadır. Bina büyük ölçüde %90 oranında ekonomik değerini kaybetmiş durumdadır. Binada oturulabilmesi için bakım ve güçlendirme yapılması gerekmektedir. Tek katlı bina 1 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 WC ve müştemilatından ibarettir. Bina toplam 100,00 m² alanlıdır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı verilerine göre 3A sınıfındadır. Bina büyük ölçüde %80 oranında ekonomik değerini kaybetmiş durumdadır. Binada oturulabilmesi için bakım ve onarım yapılması gerekmektedir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için:  https://www.ilan.gov.tr/ilan/857063/emlak/bina-apartman/hatay-payasda-icinde-3-katli-bina-bulunan-bahce-icradan-satiliktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -