Adana Güney Haber

IŞIKLAR DİLENCİLERİN MESKENİ OLDU

IŞIKLAR DİLENCİLERİN MESKENİ OLDU
389 views
31 Mayıs 2021 - 1:07

Dilenci kadınlar, trafik ışıklarını mesken tuttu. Ellerinde değişik yazılarla trafik ışıklarında bekleyen dilenci kadınlar insanların duygularını istismar etmeye devam ediyor.

(HABER MERKEZİ)-Dilenci kadınlar, trafik ışıklarını mesken tuttu. Ellerinde değişik yazılarla trafik ışıklarında bekleyen dilenci kadınlar insanların duygularını istismar etmeye devam ediyor.

Adana’nın merkez Seyhan İlçesi d-400 karayolu Ceyhan istikameti girişinde dilenci kadınlar sürücülere göz açtırmıyor. Ellerindeki ‘açız’ yazılı pankartlar ile trafikte canlarını hiçe sayıyorlar.

Uzun zamandan buyana Adana’nın değişik noktalarındaki trafik lambalarını mesken tutan dilenci kadınlar ellerindeki ‘açız’ ve ‘çocuklarım aç, yardım edin’ yazılı pankartlarla trafik ışıklarında bekleyen araç sürücülerinden para dileniyor.

Uzun kuyruklar oluşturan araçların aralarında dolaşarak para isteyen dilenci kadınlar hem kendi canlarını tehlikeye atarken, araç kullanan sürücülerin de dikkatlerinin dağılmasına sebep oluyor. zaman zaman çocukları ile birlikte dilenen kadınlar, trafikte tehlikeli anların yaşanmasına neden oluyor.

Trafikte dilenen duygu istismarcılarına çözüm bulunmasını isteyen araç sürücüleri; “Zaman zaman bu insanlara para yardımında bulunuyoruz. Ancak bunlar yine dilenmeye devam ediyorlar. Bu duruma yetkililerin çözüm bulmasını istiyoruz. Böyle yaparak hem kendi can güvenliklerini hem de bizleri tehlikeli duruma düşürüyorlar.” şeklinde konuştular.

Bu arada dilenci kadınların ısrarlı bir şekilde cam kenarında uzun süre beklemelerinden rahatsız olduklarını dile getiren araç sürücüleri; “ Bu gibi durumlarda polisten yardam istiyoruz. Ancak emniyet ekipleri söz konusu yere geldiğinde dilenci kadınlar kaçarak izlerini kaybettiriyorlar. Polisler gittikten sonra da hiçbir şey olmamış gibi aynı şekilde insanların duyguların istismar etmeye devam ediyorlar.” ifadelerini kullandılar.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu