Adana Güney Haber

Kadınların takı aşkı artıyor

Kadınların takı aşkı artıyor
199 views
14 Ağustos 2021 - 13:42

Takılar, günümüzde birbirinden farklı ve göz alıcı tasarımları ile kadınları kendilerine hayran bırakıyor. Aynı zamanda değişik fiyat seçenekleri ile de herkesin rahatlıkla satın alabildikleri takılar, 7’den 70′ e her yaştan bayanın en büyük tutkusu olmaya devam ediyor.

(HABER MERKEZİ)-Takılar, günümüzde birbirinden farklı ve göz alıcı tasarımları ile kadınları kendilerine hayran bırakıyor. Aynı zamanda değişik fiyat seçenekleri ile de herkesin rahatlıkla satın alabildikleri takılar, 7’den 70′ e her yaştan bayanın en büyük tutkusu olmaya devam ediyor.

Bileklikten küpeye, kolyeden, yüzüklere kadar takı çeşitleri farklı tasarımları ve göz alıcı renkleri ile bayanların alışveriş yapmaktan büyük keyif aldıkları ürünler arasında yer alıyor. Her kıyafete özel takı almaya özen gösteren bayanlar, takı tutkularının asla sona ermeyeceğini ve takı alırken stres attıklarını belirtiyorlar.

Takı da modellerin çok geliştiğini ve çeşitlerin çok arttığını belirten Bijuteri Satış Sorumlusu Yeliz Bucakcı; “Takılar, bayanların satın almaktan büyük mutluluk duydukları ürünler arasında yer alıyor. Yıllardır takıların ve farklı aksesuarların satışını yapıyorum ve görüyorum ki bayanlar ne kadar satın alırlarsa alsınlar, sürekli almak istiyorlar. Çünkü kendine, giyimine özen gösteren bayanlar, taktıkları takıların giydikleri kıyafetlerle uyumlu olmasına özen gösteriyorlar. Hal böyle olunca da sürekli almak istiyorlar. Bizler de getirttiğimiz değişik modelleri onların beğenisine sunuyoruz. Takı satın alanlar, takıların sadece kıyafetleri ile de değil, birbirleri ile de uyumlu olmasına özen gösteriyorlar. Mesela bir küpe satın aldıkları zaman onun mutlaka hem giyeceklere kıyafetlere hem de diğer takılara da uyum sağlamasına dikkat ediyorlar. Bu nedenle küpeye uygun kolye ve bileklik alma ihtiyacını da hissediyorlar. Onların bu ilgisi karşısında da yeni ürünlerle sektör büyümesini sürdürüyor.” ifadelerini kullandı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -