Adana Güney Haber

Kasım ayının keyfi doğada çıkar

Kasım ayının keyfi doğada çıkar
Fazilet Kalaycı
Fazilet Kalaycı( fazilet@adanaguneyhaber.com )
11 views
18 Kasım 2019 - 1:51

Kasım ayı ile birlikte kış mevsimine hazırlanan doğa ve doğanın bu eşsiz değişimi herkesi etkilemeye devam ediyor. Doğa kasım ayında daha keyiflidir.  Herkesin bu mevsimde mutlaka kendilerini dışarıya atmaları ve bu keyfi yaşamaları gerekir.

Sonbahar ile birlikte ağaçlarda, çiçeklerde yaşanan değişiklikler herkesi etkileyen manzaralar ortaya koyuyor.

İnsanların doğanın huzurunu ve keyfini hissetmeleri için Kasım ayında kendilerini doğanın içine atmaları ve bu huzuru hissetmelerini bunun kendilerine çok iyi geleceğine inanıyorum.  Ağaçların döktüğü yapraklar, suların huzur veren sesi aynı zamanda da doğanın kendi sessizliği insanları gerçekten çok rahatlatıyor. Şehrin gürültüsünden sıyrılmak ve kendilerine vakit ayırmak isteyenleri bu ortamlarda vakit geçirmeye davet ediyorum. Çünkü bu ortamlarda geçirilen zamanlar insanların kendilerini çok iyi hissetmelerini ve deşarj olmalarını sağlıyor.

Doğa yürüyüşleri için Adana’nın birçok güzel yeri var ve kış mevsimi gelip çatmadan insanların buraları sonbaharda gezip görmelerini tavsiye ederim. Adana doğal güzellikleri itibari ile doğa tutkunlarına çok fazla alternatifler sunuyor. İnsanların aklına hiç şüphesiz ilk etapta Belemedik geliyor. Burası gezilip görülmesi gereken bir yer. Belemedik’in haricinde Kapıkaya kanyonu, Şeker pınarı, Torosların eşsiz manzaraya sahip yürüyüş yerleri, Dokuzoluk kanyonu gibi saymakla bitmeyecek çok fazla doğa harikası olan yerlere sahibiz. Bu nedenle Kasım ayının tadının doğada çıkarılacağını tekrarlayarak herkesin bu güzel ayda kendilerini doğaya bırakmalarını tavsiye ederim.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -