Adana Güney Haber

Kızılay’ın Platin Madalyalı Bağışçısından Kurban Desteği

Kızılay’ın Platin Madalyalı Bağışçısından Kurban Desteği
83 views
09 Temmuz 2021 - 7:13

Türk Kızılay’ına yaptığı düzenli bağışlarla “Platin Madalya” almaya hak kazanan hayırsever Çetinkaya ailesi, bu kez kurban bağışına da destek sağladı. Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, iyilik yapmada rol model olan platin madalyalı Çetinkaya ailesinin kurban bağışına da öncülük ettiğini bildirdi.

(HABER MERKEZİ)- Türk Kızılay’ına yaptığı düzenli bağışlarla “Platin Madalya” almaya hak kazanan hayırsever Çetinkaya ailesi, bu kez kurban bağışına da destek sağladı. Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, iyilik yapmada rol model olan platin madalyalı Çetinkaya ailesinin kurban bağışına da öncülük ettiğini bildirdi.

 İş insanı Niyazi Çetinkaya, Türk Kızılayı Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı’ya kurban bağışını teslim ederken yaptığı konuşmada, iyiliğin temsilcisi Kızılay’a katkı sunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 Niyazi Çetinkaya, “Bu güzide kuruma kurban bağışı yaparak hem görevimizi yapıyoruz hem de Kızılay vesilesiyle bilmediğimiz ve tanımadığımız mağdurlara dokunmuş oluyoruz. Kızılay’ın yapmış olduğu iyilğe bizi de ortak ettiği için teşekkür ediyoruz” dedi.

 İhsan Çetinkaya, her yıl kurban bağışını Kızılay’a yapmanın bir aile geleneği olduğunu belirterek, bu geleneğin nesilden nesile sürdüğüne vurgu yaptı.

 Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı ise  kan bağışında olduğu gibi kurban bağışında da öncülük eden Çetinkaya ailesine teşekkür etti.

 Saygılı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam edeceklerini, 2021 yılı için vekalet bedelinin yurt içi ve yurt dışı için 1050 olarak belirlendiğini anımsattı.

 Saygılı,  bağışçıların vekaletlerini, Türk Kızılay bağış hesaplarından, internet bankacılığından, PTT 2868 numaralı Türk Kızılay Posta Çeki hesabından, www.kizilay.org.tr’den, 168 Türk Kızılay ücretsiz danışma ve bağış hattından, mobil uygulamadan ya da Kızılay şubelerinden verebileceklerini bildirdi.

Ramazan Saygılı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Adanalı hayırseverlerin bağışlarını beklediklerini sözlerine ekledi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -