Adana Güney Haber

KKYD PROGRAMI KAPSAMINDA MAL ALIMI YAPILACAK

KKYD PROGRAMI KAPSAMINDA MAL ALIMI YAPILACAK
401 views
09 Ocak 2021 - 16:44

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre:  Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi (KKYD) Programı kapsamında (Anahtar Teslimi) Mal Alımı ve İnşaat İşleri yaptırılacak. İlanda verilen bilgiye göre; Özbaltu Akaryakıt Taşımacılık Turizm Gıda Tarım Ürünleri Plastik Soğuk Hava Deposu Sanayi̇ Ticaret Lı̇mı̇ted Şirketi Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (13. Etap) kapsamında Adana ili, Karataş İlçesi, Hacıhasan Mahallesi’nde gerçekleştirilecek Kırsal Alanda Gelir Çeşitlendirmesi için GES içeren Sera Projesi kapsamında Anahtar Teslimi mal alım (makine ekipman) ve inşaat işleri alım ihalesi yapmaktadır.
İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası ozbaltuakaryakit.com.tr internet adresinden görülebilir. Ancak, ihale dosyası Gürselpaşa Mh. Öğretmenler Bulvarı Kapı No:10 Dai.No: A Seyhan/Adana adresinden temin edilebilir.
Teklif teslimi için son tarih ve saat: 29.01.2021 – 10:00
Gerekli ek bilgi ve açıklamalar ozbaltuakaryakit.com.tr internet adresinde yayınlanacaktır.
Teklifler29.01.2021 tarihinde saat 10:30’da ve Gürselpaşa Mh. Öğretmenler Bulvarı Kapı No:10 Daire No: A Seyhan/Adana adresinde yapılacak oturumda açıklanacaktır. 

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/724091/ihale-duyurulari/ab-kkydp-ve-kalkinma-ajansi-destek-ihaleleri/kirsal-kalkinma-yatirimlarinin-desteklenmesi-programi-kapsaminda-mal-alimi-yaptirilacaktir

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -