Adana Güney Haber

MUHTARLARDAN VALİ ELBAN’A ZİYARET

MUHTARLARDAN VALİ ELBAN’A ZİYARET
135 views
20 Ekim 2021 - 14:23

“19 Ekim Muhtarlar Günü”nde Adana genelinde görev yapan muhtarlar Vali Süleyman Elban’ı makamında ziyaret etti. Vali Elban,  “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlarımıza bakış açısı her zaman bizlere örnek olmuştur, kendilerine bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi.

(HABER MERKEZİ)-“19 Ekim Muhtarlar Günü”nde Adana genelinde görev yapan muhtarlar Vali Süleyman Elban’ı makamında ziyaret etti.

Muhtarlar Günü kutlama etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarete; Vali Yardımcısı Muzaffer Şahiner, İl İdare ve Denetim Müdür  Vekili Ali Sertkalaycı, Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Daire Başkanı İbrahim Hakverdi, Seyhan 2000 Evler Mahalle Muhtarı Tolga Yıldırım, Yüreğir Ulubatlı Hasan Mahalle Muhtarı Hacı Küçüközen, Serinevler Mahalle Muhtarı Sait Anlar, Ali Hocalı Mahalle Muhtarı Ahmet Ortatepe, Çukurova Huzurevleri Mahalle Muhtarı Ayfer Doğantimur ile Sarıçam Cihadiye Mahalle Muhtarı İsmail Güder katıldı.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Elban, muhtarların kamu hizmetlerinin halka doğru ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasında önemli bir görev üstlendiklerini belirtti.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın düzenli olarak ülkemizdeki tüm muhtarlarla bir araya geldiklerini belirten Vali Elban,  “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlarımıza bakış açısı her zaman bizlere örnek olmuştur, kendilerine bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi.

Muhtarlık müessesesinin kamu ile yurttaş arasında köprü vazifesi gören önemli bir yapı taşı olduğunu, özellikle pandemi döneminde vatandaşlara hizmet ulaştırma noktasında muhtarların özveriyle çalıştığını ifade eden Vali Elban, vatandaşların hizmet beklentilerinin karşılanmasında önemli bir sorumluluk üstlenen tüm muhtarların “19 Ekim Muhtarlar Günü”nü kutladı. Ziyaret, yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu