hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Mungan: “Birliktelik İki Tarafa Yarar Sağlar”

Son Güncelleme :

02 Haziran 2014 - 22:07

/ 566 views kez okundu.
Mungan: “Birliktelik İki Tarafa Yarar Sağlar”

Hekimler Rektör Kibar ve Ersoy’u ziyaret etti 

Mungan: “Birliktelik İki Tarafa Yarar Sağlar”

 

HEKİMLER (3)
Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Özalevli, Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ömer Eşki, Dr. Hakan Şen ile Dr. Resmiye Kaya Niron, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (Adana BTÜ) Rektörü Adem Ersoy’u makamlarında ziyaret etti.
 

ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Özalevli, Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ömer Eşki, Dr. Hakan Şen ile Dr. Resmiye Kaya Niron, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (Adana BTÜ) Rektörü Adem Ersoy’u makamlarında ziyaret etti.
Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan ile yönetim kurulu üyeleri tanışmak ve istişarede bulunmak için Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar ile Adana Bilim ve Teknolojileri Üniversitesi Rektörü Adem Ersoy’u makamlarında ziyaret ederek sohbet etti.
Sivil toplum kuruluşlarının, meslek odalarının üniversitelerle yapacağı işbirliğinin iki tarafa da çok yarar getireceğini belirten Adana Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. H. Neslihan Önenli Mungan, “Şehrin kalkınmasında, şehrin sorunlarının çözülmesinde çok etkili olacağını düşünüyoruz. Bu yüzden sizleri ziyaret ederek hem tanışıp, hem işbirliği içerisinde kentimiz için beraber çalışalım istedik. Sizlerin desteğine bizim, bizim desteğimize sizin ihtiyacınız olabilir. Her türlü birlikte çalışmaya açık olduğumuzu iletelim istiyoruz” diye konuştu.
Adana Tabip Odası başkan ve yöneticileri ile tanışmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren rektörler, üniversiteleri hakkında bilgi aktarıp, projeleri hakkındaki çalışmalardan söz ederek gerek bilimsel çalışmalarda gerekse şehrin menfaatine olacak her türlü çalışmada birlikte hareket ederek destek verebileceklerini söylediler.