Adana Güney Haber

Otomobil tutkunları 01 Burda AVM’de buluşacak!

Otomobil tutkunları 01 Burda AVM’de buluşacak!
99 views
20 Mart 2021 - 15:44

Adanalıların alışveriş ve eğlence noktası 01 Burda AVM, son model otomobillerin sergileneceği 01 Burda Otoshow’a ev sahipliği yapacak. Birbirinden değerli otomobiller, 22 – 28 Mart tarihleri arasında 01 Burda’da görücüye çıkacak. Dünya markası otomobillerin yer alacağı 01 Burda Otoshow, otomotiv sektörünün önemli firmalarını da bir araya getirecek.

(HABER MERKEZİ)- Adanalıların alışveriş ve eğlence noktası 01 Burda AVM, son model otomobillerin sergileneceği 01 Burda Otoshow’a ev sahipliği yapacak. Birbirinden değerli otomobiller, 22 – 28 Mart tarihleri arasında 01 Burda’da görücüye çıkacak. Dünya markası otomobillerin yer alacağı 01 Burda Otoshow, otomotiv sektörünün önemli firmalarını da bir araya getirecek.

Kapılarını ziyaretçilerine açtığı ilk günden bu yana Adana’da fark yaratmaya devam eden 01 Burda AVM, 01 Burda Otoshow’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Her renkten ve modelden otomobili buluşturan etkinlik, 22-28 Mart tarihleri arasında alışveriş merkezinin zemin katında 10:00 – 20:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Ziyaretçilerin ücretsiz olarak katılabileceği 01 Burda Otoshow’da; Mercedes, Jeep, Alfa Romeo, Audi, Volkswagen, Skoda, Renault, Dacia, Hyundai, Nissan, Kia, Seat, Mengerler Otomotiv, Bilen Otomotiv, Okar Otomotiv, Aykan Otomotiv, Ertuğrul Otomotiv, İsotlar Grup ve Kavi Otomotiv yer alacak. Otomobil meraklılarının heyecanla beklediği organizasyon, unutulmaz bir görsel şölene imza atacak.

01 Burda AVM, Covid-19 salgını nedeniyle aldığı hijyen ve sağlık önlemlerini en üst seviyede uygulayarak Adanalılara güvenli alışverişi yaşatmaya devam ediyor. Yapılan tüm denetimlerden tam puan alan ve hijyen önlemlerini “Burda Sağlığınız Esas” anlayışıyla uygulayan 01 Burda, birbirinden değerli markalarıyla güven içerisinde konforlu alışveriş deneyimini misafirlerine sunuyor.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -