Adana Güney Haber

Perdeleri yenilemenin tam zamanı

Perdeleri yenilemenin tam zamanı
125 views
30 Mayıs 2020 - 23:00

Yaz sezonu öncesinde evinin dekorunu ve perdelerini değiştirmek isteyenleri kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor. 2020 yılının moda tasarımı ev tekstili ürünleri geçen yılın fiyatları ile satılıyor.

(HABER MERKEZİ)-Yaz sezonu öncesinde evinin dekorunu ve perdelerini değiştirmek isteyenleri kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor. 2020 yılının moda tasarımı ev tekstili ürünleri geçen yılın fiyatları ile satılıyor. işletmeci Harun Çelik, perde de 2020 yılına ait moda tasarımları 2019 yılı fiyatlarından sattıklarını belirterek, perdelerini yenilemek isteyen veya yakın tarihte evlenmeyi planlayan çift adaylarını kaçırılmayacak fırsatların beklediğini söyledi. Piyasalarda yaşanan durgunluğu fırsata çevirmek isteyenlere çağrıda bulunan Harun Çelik, “2020 yılının moda perdeleri ve diğer ev tekstili ürünleri piyasaya giriş yaptı. Yeni yılın son moda tasarımı olan ürünler, geçen yılın fiyatları ile satılıyor. Özellikle düğünlerin iptal edilmesi nedeniyle sektörde yaşanan durgunluktan müşterilerimiz karlı çıkabilirler” şeklinde konuştu.

İnsanların kullanmış oldukları perdelerde görselliğin yanı sıra işlevsellik aradığını belirten Harun Çelik, “Perdelerin kullanılacağı duvar zemin, odanın şekli, kullanılan eşyaların rengi ve yansıyan güneş ışınlarının miktarına göre müşterilerimize pek çok seçeneği bir arada sunmanın gururunu yaşıyoruz. Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana sektörde en iyi olmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Perde tasarımlarımızdaki farkın yanı sıra ortaya koymuş olduğumuz işçilik ile müşterimizin evlerini süslüyoruz. Evlerde ve işyerinde kullanılan perdelerin işlevsel olması gerekiyor. Perdenin işlevselliği tasarımlara göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle perde seçimleri çok önemlidir” dedi.

ZARİF DOKUNUŞLARLA AHENGİ YAKALIYORUZ

Kişiye özel renk ve desen tasarım yaptıklarını belirten Çelik, “Her bina ve her cephe farklıdır. İnsanların perde alırken bunlara dikkat etmesi gerekmektedir. Perdede olması gerek kalite ve zarafet ancak bu şekilde ortaya çıkabiliyor. Müşterilerimizin talepleri değişiklik gösterse de perdeler genelde zarif dokunuşların ahengi ile tasarlanan çeşitlerden tercih ediliyor. Bunun yanı sıra spor ve klasik perdelerimiz de yine çok beğeniliyor.” diye konuştu.

KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA BÜYÜK MUTLULUK YAŞAYABİLİRSİNİZ

Ev tekstilinin önemine dikkat çekene Çelik, “İnsanlar küçük dokunuşlarla mutlu oluyor. Ev hanımları banyolarına yeni aldıkları bir havlu ile büyük mutluluklar yaşayabiliyor. Yine gün boyu dışarıda çalışan insanlar evlerinde mutlu ve huzurlu olduklarında yeterince istirahat etmiş olurlar. Bu nedenle de zevklerine ve keyiflerine uygun ev tekstili ürünleri kullanmalı, ancak belli bir süre sonra bunlara yeni küçük dokunuşlar yapması gerekebiliyor. Pencerelerine alacakları bir perde, perdelerine takacakları bir süs, yeni bir havlu veya yataklarına alacakları yeni bir çarşaf takımı insanlara büyük mutluluk yaşatabilirler. Özellikle bu mevsim geçişi sırasında hayatlarına yenilik isteyenleri mutlaka ev tekstili ürünleri satana mağazalara bekliyoruz” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -