Adana Güney Haber

SAĞLIKÇILAR KIZILAY’A KAN BAĞIŞLADI

SAĞLIKÇILAR KIZILAY’A KAN BAĞIŞLADI
86 views
13 Eylül 2021 - 11:24

İl Sağlık Müdürü Dr. Nacar, öncülüğündeki sağlıkçıların örnek davranışı. Halkın sağlığı için her an görev başında olan pandemi ile birlikte çalışma şartları daha da zorlayan sağlıkçılar,  bu kez Kızılay’a kan bağışında bulunarak, ulvi bir görevi daha yerine getirdiler. 

(HABER MERKEZİ)-Halkın sağlığı için her an görev başında olan pandemi ile birlikte çalışma şartları daha da zorlayan sağlıkçılar,  bu kez Kızılay’a kan bağışında bulunarak, ulvi bir görevi daha yerine getirdiler. 

Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar öncülüğünde iyilik kervanındaki yerlerini güçlendiren sağlık çalışanlarının kan bağışı yapmasının örnek bir davranış olduğunu belirterek, “Bir yandan pandemi ile mücadele ederken, diğer yandan kan bağışı da yaparak topluma örnek olan sağlık çalışanlarımızı yürekten kutluyorum” dedi.

Kan bağışının her zaman ihtiyaç olduğunu ancak, içinde bulunduğumuz pandemi döneminde daha da önemli olduğunu belirten Saygılı, bu nedenle yapılan bağışın büyük anlam taşıdığını belirterek, başta İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar olmak üzere tüm sağlıkçılara teşekkür etti. 

 Kızılay dostu kimliği ile her zaman bu kurumun hizmetlerinin yanında olan İl Sağlık Müdürü Halil Nacar ise, Kızılay’ın toplumun iyilik eli olarak her koşulda yardım bekleyenlerin yanında olduğunu belirterek, “Kızılay’a bu hizmetlerinde destek olmayı bir vatandaşlık görevi sayıyoruz. Kızılay günümüzde sadece ülkemizin değil dünyanın iyilik elidir. Ben de kendilerine bu çabalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kan bağışı etkinliğine Kızılay’ı Adana Şube Başkanı  Ahmet Çolak ve Kan Bölge Müdürü Dr.  Tunçhan Demir eşlik ederek, sağlık çalışanlarını kutladılar. 

Etkinlikte, tüm sağlık çalışanları adına İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar’a Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı tarafından teşekkür plaketi verildi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -