Adana Güney Haber

SARIÇAM’DA 102 METREKARE 2+1 DAİRE İCRADAN SATILIK

SARIÇAM’DA 102 METREKARE 2+1 DAİRE İCRADAN SATILIK
221 views
24 Ocak 2022 - 14:00

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana Gayrimenkul Satış İcra Dairesi, Adana Sarıçam’da 102 m² 2+1 daireyi icra yoluyla açık artırma yöntemiyle satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle:

Adana İl, Sarıçam İlçe, 15160 Ada, 16 Parsel, SOFULU Mahalle/Köy, 7. kat 15 nolu bağımsız bölüm, ana taşınmaz yüz ölçüm:700,00 m2 arsa pay payda: 4544/70000, bağımsız bölüm nitelik mesken olan taşınmaza ilişkin bilirkişi tarafından sunulan rapordaki hususlar aşağıda bildirilmiştir.
Değerlemeye konu taşınmazın bulunduğu bina; 700,00 m2 yüz ölçümüne sahip, 15160 ada 16 parsel üzerinde, ayrık nizamda, 4/A yapı sınıfında ve betonarme karkas yapı tarzında projelendirilmiş olup parselin ortasında inşa edilmiştir. Kıymet takdiri yapılacak meskenin içinde bulunduğu bina bodrum + zemin + 7 normal katlıdır. Binanın girişi zemin kat seviyesinde batı cepheden sağlanmaktadır. Giriş kapısı alüminyum doğrama, giriş zeminleri ve duvarlar seramik kaplamadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın açık otopark alanı mevcut olup, bahçe duvarı ve bahçe tanzimi yapılmıştır. Bodrum katında sığınak, depo ve hidrofor, zemin katında; enerji odası, mescit, bina girişi, 1ve 2 bb nolu meskenler, diğer normal katlarında 2′ şer adet mesken olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Yerinde yapılan incelemede onaylı mimari projeden farklı olarak Apartman girişi kuzey cepheden projelendirilmiş ancak yerinde yapılan incelemede batı cepheden verilmiş olduğu tespit edilmiştir.
Değerleme konusu taşınmaz bulunduğu binanın 7. katında konumlu olup, doğu, batı ve kuzey cepheli meskendir. Taşınmaz 2 oda, cam balkon, salon, antre, mutfak, hol, banyo, wc,2 adet balkon, duş ve teras alanı olarak projelendirilmiştir Projeden farklı olarak yangın kaçış alanı mesken kullanım alanına dahil edilerek mesken 3 m² büyütülmüştür. Mesken girişi apartman kat holüne doğru ötelenerek mesken kullanım alanı yaklaşık olarak 1 m² büyütülmüştür. Ayrıca cam balkon alanı oda olarak yeniden düzenlenmiştir. Yerinde yapılan ölçümlerde mesken kullanım alanı büyümelerle birlikte net87 m², brüt 102 m²olarak hesaplanmıştır. Meskenin girişinde çelik kapı mevcut olup, giriş ve koridor zeminleri seramik, duvarları alçı sıvalı saten boyalıdır. Salon ve oda zeminleri parke, duvarları ise saten boya uygulanmıştır. Mutfakta mdf dolap ve granit tezgah mevcut olup, zemini ve duvarları seramik kaplamadır. Banyoda hilton lavabo, klozet ve duşa kabin mevcut olup, zemini ve duvarları seramiktir. Mesken iç kapıları ahşap, pencereleri ise PVC doğramadır. Mesken bakımlıdır.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/918723/emlak/konut/adana-saricamda-102-m²-2-1-daire-icradan-satiliktir-coklu-satis-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu