Adana Güney Haber

SEYHAN’DA 25 METREKARE İŞ YERİ İCRADAN SATILIK

SEYHAN’DA 25 METREKARE İŞ YERİ İCRADAN SATILIK
116 views
15 Nisan 2022 - 14:35

Basın İlan Kurumu’nun resmi ilan sayfası ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre: T.C. Adana 1.İcra Dairesi, Adana Seyhan’da 25 m² iş yerini icra yoluyla açık artırma yöntemiyle satışa çıkardı. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri şöyle: Adana İl, Seyhan İlçe, 8875 Ada, 2 Parsel, KURTULUŞ Mahalle/Köy, B blok ,Zemin Kat, 63 numaralı bağımsız bölüm, İşyeri vasfında Nolu Bağımsız Bölüm Taşınmaz üzerinde bilirkişi incelemesi yaptırılmış olup bilirkişi aşağıda yazılı hususları tespit etmiştir.
Satışa konutaşınmaz4/C yapı sınıfında olan ana binada bulunmaktadır. Taşınmaz betonarme karkas olarak inşa edilmiş apartman zemin katında hali hazırda mesken olarak kullanılmakta olup içerisinde kiracı bulunduğu tespit edilmiştir. Bodrum + Zemin + 12 Normal Kattan oluşan taşınmazın 20-25 yaş görünümlü olduğu tespit edilmiştir. Şehrin nüfusunun orta yoğunlukta olduğu toplu konut yerleşim alanları içerisindedir. Etrafı tamamen konut ve İş yeri olarak imarlı, ana arterlere yakın, yakınında alışveriş merkezleri, dolmuş durağı, okullar, bankalar ve resmi kurumlar bulunmaktadır. Taşınmazın değerini etkileyecek önemli faktörlerden biride köşe başı parseli olması, ulaşımı kolay olup yapılaşmanın genelde eski olmasına karşın muhit olarak tercih edilen merkezi bir bölge ve konumda olmasıdır. Apartmanın çevre düzenlemesi iyi olup açık otoparkı ve taşınmazda asansör bulunmaktadır.
Bodrum + Zemin üzerinde 12 Normal katlı apartman zemin katında iş yeri ruhsatlı olmasına karşın mesken olarak kullanılmakta olan taşınmaz, kuzey cepheli olup bağımsız olarak taşınmaza dışardan giriş yapılabilmektedir. Taşınmaz 2 oda (Oturma odası- Yatak odası), banyo hacimlidir. Taşınmazın dış cephe girişi yenilenmiş ve prefabrik görünümlü yapılmış, girişde yerler karo, giriş kapısı çelik, pvc pencereler şebekeli, Duvarlar sıvalı üzeri duvar kağıdı yapılı, yerler parke kaplama, oturma odası içerisinde açık mutfak tezgahı suni mermer ve modüler hazır mutfak dolabı mevcut, banyoda yerler ve duvar seramik içerisinde klozet ve yarım ayaklı lavabo bulunmaktadır. Yakın zamanda tadilat görmüş olan taşınmazda yapılan incelemede 63 nolu Bağımsız bölümün brüt alanının 25,50 m2, net alanı 22,50 m2 olduğu belirlenmiştir.

Kaynak: www. ilan.gov.tr

Ayrıntılı Bilgi için: https://www.ilan.gov.tr/ilan/966079/emlak-is-yeri-ve-ticari-isletme-adana-seyhanda-25-m2-is-yeri-icradan-satiliktir-coklu-satis-

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu