Adana Güney Haber

Sonbahar gelinleri daha rahat modeller seçiyor

Sonbahar gelinleri daha rahat modeller seçiyor
219 views
20 Eylül 2021 - 13:09

Haziran ayı itibari ile başlayan düğün sezonu sonbahar girdiğimiz bu günlerde aralıksız bir şekilde devam ediyor. Her yıl farklı saç modelleri çıksa da kuaförler, gelinlerin topuzdan vazgeçemediklerini ve en çok yaptıkları gelin saçının topuz ve topuz modelleri olduğunu ifade ederken, sonbahar gelinlerinin ise daha rahat ve özgür saçları tercih ettiklerini ifade ediyorlar.

(HASBER MERKEZİ)-Haziran ayı itibari ile başlayan düğün sezonu sonbahar girdiğimiz bu günlerde aralıksız bir şekilde devam ediyor. Her yıl farklı saç modelleri çıksa da kuaförler, gelinlerin topuzdan vazgeçemediklerini ve en çok yaptıkları gelin saçının topuz ve topuz modelleri olduğunu ifade ederken, sonbahar gelinlerinin ise daha rahat ve özgür saçları tercih ettiklerini ifade ediyorlar.

Duruşu ve ihtişamı ile göz alan birbirinden özel topuz modelleri bu yılın da gelin saçları arasında yer alan favori modeller arasında yer alıyor. Kısa saçlı gelin adaylarının bile hayalini süsleyen topuz modelleri, zaman içinde farklı gelin saçı modelleri ortaya çıksa da güncelliğini halen daha koruyacak gelin adaylarını vazgeçilmezi olmaya devam ederken sonbaharda evlenecek olan gelinler ise saç modeli tercihlerini daha çok salık ve rahat modellerden yana kullanıyor.

Yaz mevsiminden bu yana yaptıkları gelin saçlarının hemen hemen hepsinde topuz modelleri yaptıklarını ancak sonbahar gelinlerinin salık daha rahat modelleri tercih ettiklerini belirten Saç Tasarım Uzmanı Aykut Kılıç; “Düğün sezonunun başlaması ile birlikte bizlerin de yoğunluğu başlamıştı. Sonbahara adım attığımız bu günlerde ise yoğunluğumuz aynı yaz döneminde olduğu gibi devam ediyor. Gelinlerimiz saç modelleri konusunda genellikle toplu modelleri tercih ederler. Ancak pandemi nedeni ile düğünlerin kır düğünü olarak yapılması, mevsimin de sonbahar olması nedeni ile şuanda gelinlerimize daha rahat, salık ve dağınık topuz modellerimizi uyguluyoruz. Dağınık topuz ve salık tercih edilen modellerde de alternatif çok fazla oluyor. Öte yandan doğal çiçeklerle süsleyen dağınık modellerimiz özellikle kır düğünü konseptlerine daha çok uyum sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -