hava 31° Orta
DOLAR 32,9286 % % 0.32
EURO 35,3765 % % 0.63
GRAM ALTIN 2.465,47 % % 0,60
ÇEYREK A. 4.031,05 % % 0,60
BITCOIN 60.950,01 % -4.924
SON DAKİKA

Sözlü: “Bölgenin kalkınması için birlik ve beraberlik şart”

Son Güncelleme :

25 Şubat 2017 - 1:10

/ 285 views kez okundu.
Sözlü: “Bölgenin kalkınması için birlik ve beraberlik şart”

Çukurova Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı öncesi Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel’i makamında ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bölgede refah toplumunun inşası için dayanışmanın önemini vurguladı

ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Hatay’ın Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel’i makamında ziyaret etti.
Çukurova Belediyeler Birliği bu ayki Encümen Toplantısı Hatay’ın Hassa ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıya ev sahipliği yapan Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel’i Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ve Cevdetiye Belediye Başkanı İlhami Önal ile birlikte makamında ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Çukurova Belediyeler Birliği’nin belediye başkanları arasındaki siyasi parti ayrımını gözetmeksizin bölgenin kalkınması, refah toplumuna katılımı için çalıştığını belirtti. Dayanışma içerisinde gerçekleşen bu çalışmaların ülkenin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu, terörle mücadelenin kararlı bir şekilde sürdürüldüğü böylesi hassas bir süreçte önemini vurguladı.

“TECRÜBE PAYLAŞIMINDAN YARARLANIYORUZ”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, tecrübe paylaşımı noktasında Çukurova Belediyeler Birliği’nin üyesi olan belediye başkanlarına ciddi katkılar sunduğunu belirtti. Bundan sonrasında bölgenin ekonomik, ticari, sosyal ve kültürel yönden gelişip kalkınması için çalışmalarının devam edeceğini bildiren Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, ziyaretin sonunda Başkan Sözlü’ye Hatay’ın doğal ürünlerini hediye ederken Başkan Sözlü de Demirel’e vazo hediye etti.