hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Sözlü ve Karalar’dan Birliktelik Mesajı 

Son Güncelleme :

13 Mayıs 2014 - 17:12

/ 529 views kez okundu.
Sözlü ve Karalar’dan Birliktelik Mesajı 

ADANA (GÜNEY HABER) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti. Ziyarette iki başkan birliktelik mesajı verdi.
Geçtiğimiz günlerde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Seyhan Belediye Başkanı Karalar’a Başkan Sözlü’den iade-i ziyaret geldi. Başkan Sözlü, Başkan Karalar’a görevinde başarılar dilerken Adana için birlik vakti geldiğini söyledi. Sözlü, “Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Yeni görevi hayırlı uğurlu olsun. Bu dönem inşallah Adana’ya Seyhan’a el birliği ile hizmet ettiğimiz, hemşirelerimize, ülkemize, milletimize, Cumhuriyete, Atatürk’e layık olduğumuz bir dönem olacak” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana’da yeni bir dönem başladığını ve kaybedilen yılların telafi edeceklerini söyledi. Karalar, “Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Sözlü’nün ziyareti bizleri memnun etmiştir. Yıllar boyu Adana kısır çekişmelerden çok çekti. Bu kavgalardan kimse mutlu olmadı. Kazananı olmayan ama kaybedeninin hep Adana olduğu yılları geride bıraktık. Artık Adana için birlikte çalışacak, Adana’nın kaybolan yıllarını telafi edeceğiz” ifadelerini kullandı.