Adana Güney Haber

Tanrıöver: Çintimar Adana İçin Bir Şans

Tanrıöver: Çintimar Adana İçin Bir Şans
109 views
02 Haziran 2021 - 1:58

Büro Memur-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver ve Yönetim Kurulu, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ı makamında ziyaret etti. Başkan Tanrıöver, Muzaffer Çintimar’ın takdir edilecek hizmetler yaptığının altını çizdi.

(HABER MERKEZİ)-Büro Memur-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Tanrıöver ve Yönetim Kurulu, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ı makamında ziyaret etti.

Oldukça samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Başkan Tanrıöver, Muzaffer Çintimar’ın takdir edilecek hizmetler yaptığının altını çizdi. Çintimar’ın göreve geldiği günden bu yana, Adana için verdiği sözleri birer birer yerine getirdiğini ifade eden Tanrıöver konuşmasını şöyle sürdürdü. “Sayın Müdürümüz Muzaffer Çintimar göreve yeni başladığında hayırlı olsun ziyaretine gelmiştik. O gün bize öncelikli iki hedefinden bahsetti. Biri yıllardır bitirilemeyen Yeni Adana Stadının hizmete açılması, ikincisi bir Adana takımının süper lige çıkması. Hamdolsun bu gün bu iki hedefin de gerçekleştiğini görüyor ve Adana’nın yarınlarına daha umutlu bakıyoruz. İl Müdürümüzün yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Kendisini Adana’mız için büyük bir şans olarak gördüğümüzü ifade etmek isterim. Şehrimize hizmet eden herkese olduğu gibi, kendisine destek olmak bizlerin öncelikli görevidir. Her daim yanlarında olduğumuzu ifade ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Büro Memur-Sen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Muzaffer Çintimar, şöyle devam etti. “Öncelikle Başkanımızın teveccühlerine teşekkür ediyorum. Bizler geldiğimiz görevlerde en iyisini yapmakla mükellefiz. Adana için yaptıklarımız, henüz düşündüklerimizin %10’u. Biz göreve geldiğimizde, Adana’da ki en büyük sıkıntılardan birinin üniversite öğrencilerinin barınma problemi olduğunu gördük. O günlerde %50’si ranzalı sistem olmak üzere, 5.000 olan yatak kapasitemizi, bugün tamamı bazalı sistemle 12.000’e çıkardık. Yeni Stadımızı hizmete sunmanın yanında Adanademirspor’un süper lige çıkmasının da mutluluğunu yaşıyoruz. Unutulmasın ki bir takımın süper lige çıkması, o kentin süper lige çıkması demektir.

Bizler burada nefesimiz yettiği, nasibimiz sürdüğü müddetçe Adana’ya ve Adanalıya hizmet etmeye devam edeceğiz. Başkanıma ve Yönetim Kurulu Üyelerine bir kez daha nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.”  

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -