Adana Güney Haber

VATANDAŞLAR BOZUK YOLLARININ YAPILMASINI İSTİYOR

VATANDAŞLAR BOZUK YOLLARININ YAPILMASINI İSTİYOR
152 views
27 Ekim 2021 - 2:36

Adana’nın Karaisalı ilçesinde bozuk olan ve adeta bir köstebek yuvasını andıran yollar vatandaşları zorluyor. Bozuk olan yollarının bir an önce yapılmasını istediklerini dile getiren vatandaşlar, yağmur yağdığı zaman çamurdan, güneşli havalarda ise tozdan büyük rahatsızlık duyduklarını ifade ediyorlar.

(HABER MERKEZİ)-Adana’nın Karaisalı ilçesinde bozuk olan ve adeta bir köstebek yuvasını andıran yollar vatandaşları zorluyor. Bozuk olan yollarının bir an önce yapılmasını istediklerini dile getiren vatandaşlar, yağmur yağdığı zaman çamurdan, güneşli havalarda ise tozdan büyük rahatsızlık duyduklarını ifade ediyorlar.

Adana’nın Karaisalı ilçesindeki bozuk yollar arabalara zarar vermeye ve yollarda rahat bir şekilde geçilmeyi imkansız hale getirmeye devam ediyor. Özellikle her gün onlarca aracın geçtiği uzun bir zamandır bozuk olan ve aradan geçen onca zamana rağmen yapılmayan bozuk olan yollar vatandaşların kullanmak zorunda oldukları bu yolda ilerlemeyi zorlaştırıyor.

Yetkililerin mutlaka bozuk olan yollara bir çare bulmalarını ve yolları yeniden yapmalarını isteyen vatandaşlar; “Karaisalı ilçesindeki birçok yol bu şekilde gördüğünüz gibi kullanılamaz durumda. Biz bu yollarda yazın da kışın da çok zorlanıyoruz. Buralara doğru düzgün asfaltlama yapılmasını istiyoruz. Şuanda burası Karaisalı Barakdağı köyüdür ve burası aktif günlük kullanılan koy yoludur.  Aslında fazla söylenecek de bir şey yok çünkü biz gerekli her yere müracaat yaptık ancak bir netice bulamadık.” diye konuştular.

Bozuk olan yolların araçlara da zararlar verdiğini belirten Vatandaşlar; “Burası, her gün onlarca aracın geçtiği bir yol. Ancak gelin görün ki yolların hali içler acısı. Güneşli havada bile bu yolda çukurlardan dolayı ilerlemek zor olurken yağmurlu havada çile katlanıyor. Yollarda çukur sayısı çok fazla olduğu için bir çukurdan kurtulsak başka bir çukura mutlaka düşüyoruz. Bir yolda bu kadar çok çukur olunca da araçlarımız zarar görüyor bir an önce bu yolun yapılmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandılar.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu