Adana Güney Haber

YOL YOĞUNLUĞU KALDIRMIYOR

YOL YOĞUNLUĞU KALDIRMIYOR
134 views
25 Ekim 2021 - 22:10

Adana’da trafik yoğunluğu her geçen gün artarken, bazı noktalarda yollar yoğunluğu kaldırmaz duruma geliyor. Bu yollardan bir tanesi olan otobandan Kozan yoluna (Senem market noktasına) bağlanan kısımda artan araç yoğunluğu sürücüleri canından bezdiriyor.

(HABER MERKEZİ)-Adana’da trafik yoğunluğu her geçen gün artarken, bazı noktalarda yollar yoğunluğu kaldırmaz duruma geliyor. Bu yollardan bir tanesi olan otobandan Kozan yoluna (Senem market noktasına) bağlanan kısımda artan araç yoğunluğu sürücüleri canından bezdiriyor.

Kozan yoluna otobandan ve incirlik kısmından bağlanan yolda mesai başlama ve bitiş saatlerinde metrelerce araç kuyruğu meydana geliyor. Özellikle bir de cumartesi günleri bu noktaya Pazar kuruluyor olması ile birlikte trafik çilesi içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Yaşanan trafik yoğunluğundan dolayı bazı zamanlarda kontak bile kapatan araç sahipleri bu soruna çare bulunmasını isteyerek; “Burası Adana’nın trafik yoğunluğu olarak en yoğun yerlerinden birisidir. Bu yol maalesef bu kadar araç yoğunluğunu kaldıramıyor. Çoğu zaman kontak kapatıp yolun açılmasını bekliyoruz. incirlikten gelenler, otoban taraftan gelenler tabi birde çarşı taraftan buruk tarafına gidenler burada inanılmaz yoğunluğa neden oluyor.” dediler.

Cumartesi günleri kurulan pazarın buradaki yoğunluğu daha da arttırdığını belirten sürücüler; “Bu noktada zaten bir yoğunluk var iken bir de buraya Pazar kuruluyor. Yol zaten dar bir de pazara gelenler gelişi güzel yollara araçlarını park ediyorlar. Madem yeni yol kavşak yapmıyorsunuz, en azından şu pazarın yerini değiştirin. Buradaki Pazar hem trafiği kilitliyor hem de pazara gelen giden vatandaşlar, bu yoğunlukta karşıdan karşıya geçerken büyük tehlike atlatıyorlar. Bu soruna yetkililerin acil çözüm bulması lazım.” ifadelerini kullandılar.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu