Adana Güney Haber

“DEĞERLERİMİZİ RESFEBELİYORUM”

“DEĞERLERİMİZİ RESFEBELİYORUM”
722 views
31 Mayıs 2021 - 15:23

E-twinning proje Sorumlusu Eda Ülke, “projemiz etwinning projesidir. Farklı şehirlerden 10 okul ve öğretmen ile 50 öğrenci ile çalışıyor. Amacımız, değerlerimizi çocuklarımıza resfebe oyunu öğretmek, bunu yaparken de teknoloji den yararlanmalarını sağlamak. Özellikle Pandemi döneminde evlerde daha verimli vakit geçirmelerine yardımcı olmak” dedi.

(HABER MERKEZİ) – “Dünya Kültür Mirasının Bir Parçası Olarak Benim Sehrim” E-twinning projesiyle öğrenciler önce şehirlerini tanıyor ardından teknolojinin yardımıyla şehirlerini tanıtıyor.
Şubat ayında başlayan “Dünya Kültür Mirasının Bir Parçası Olarak Benim Sehrim” e-twinning projesi Haziran ayında sona erecek. Türkiye’den 7 şehir ve Slovenya’nın dahil olduğu projede öğrenciler önce kendi şehirlerini tanıyor ardından da teknolojinin yardımıyla şehirlerini diğer illerdeki öğrencilere tanıtıyor.
Adana’daki Kasım Sacide Ener Ortaokulu öğrencileri de proje kapsamında Adana’nın tarihi ve doğal güzellikleriyle yemeklerini tanıtarak kent turizmine katkı sağlayacak.

Konuyla ilgili bilgi veren proje sorumlusu Eda Ülke, “projemiz etwinning projesidir. Farklı şehirlerden 10 okul ve öğretmen ile 50 öğrenci ile çalışıyor. Amacımız, değerlerimizi çocuklarımıza resfebe oyunu öğretmek, bunu yaparken de teknoloji den yararlanmalarını sağlamak. Özellikle Pandemi döneminde evlerde daha verimli vakit geçirmelerine yardımcı olmak. Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın değerlerden yoksun olmadan yetişmesini amaçlıyoruz. Resfebe etkinliği ile zeka mantık muhakeme yapmayı, görsel okumayı öğreniyorlar. Proje Şubat ayında başladı ve haziran ayına sona erecek. Biz Adana Kasım Sacide Ener Ortaokulu Öğrencileri ile projeye dahil olduk. Velilerimin izinleri destekleri ile güzel işler yaptık” dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu