Adana Güney Haber

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ÇAĞRI

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ÇAĞRI
263 views
28 Mayıs 2021 - 15:36

Sevgi Anaokulunun minik öğrencileri, okul dışarıda günü kapsamında “Dünya için bir iyilik yap” sloganı ile okul bahçesinde etkinlikler gerçekleştirdiler. İyiliğin önemi temalı etkinlikte tüm öğrenciler dünyadaki en önemli duygunun iyilik olduğu mesajını verdiler.

(HABER MERKEZİ)- 17 günlük tam kapanma döneminin sona ermesi ile birlikte ‘Adım Adım Normalleşme’ kapsamında eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan anaokullarında eğitim kurallar dahilinde devam ediyor.

Eğitim ilk aşaması olan okul öncesi eğitim, normalleşme adımları kapsamında hiyjen ve mesafe başta olmak üzere önemli hususlara dikkat edilerek kontrollü bir şekilde devam ettiriliyor. Bu kapsamda eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden Sevgi Anaokulunun minik öğrencileri, okul dışarıda günü kapsamında “Dünya için bir iyilik yap” sloganı ile okul bahçesinde etkinlikler gerçekleştirdiler. İyiliğin önemi temalı etkinlikte tüm öğrenciler dünyadaki en önemli duygunun iyilik olduğu mesajını verdiler.

Havaların da güzel olması ile birlikte açık alanda yapılan etkinlikte öğrenciler, öğretmenlerinin yardımları ile hazırladıkları, üzerinde iyilikle ilgili yazıların bulunduğu dövizleri ellerinden hiç bırakmadılar. Öte yandan güzel havanın tadını oyunlar oynayarak çıkaran minik öğrenciler, eğlenceli bir gün geçirdiler.

Yaptıkları etkinlikler hakkında bilgiler veren Sarıçam Sevgi Anaokulu öğretmenleri; “Öğrencilerimiz ile 17 Mayıs itibari ile kontrollü normalleşme ile birlikte eğitimlerimize devam ediyoruz. Öğrencilerimiz ile birlikte olmaktan çok mutluyuz ve etkinliklerimize mümkün olduğu ölçüde devam ediyoruz. Bu kapsamda Dünya için bir iyilik yap sloganı ile bir etkinlik yaptık ve onların bu etkinliğe katkıda bulunmalarını bekledik. İyi insan olma, iyilik konularında onların da görüşlerini dinledik. Birlikte yazılar, dövizler hazırladık. Onlara bu yaşta ne verirseniz aldıklarının ölçüsünde ileriki hayatları şekilleniyor. Bu nedenle iyi insan olma idealimizi sürekli onlara aşılamaya gayret göstererek dünyayı iyiliğin kurtaracağı fikirlerimizi her zaman paylaşıyoruz. Katkıları için çocuklarımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştular.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

marmaris tekne turu