hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Rektör Kibar, ÇÜ Teknik Bilimler MYO’yu Ziyaret Etti

Son Güncelleme :

03 Haziran 2014 - 22:08

/ 705 views kez okundu.
Rektör Kibar, ÇÜ Teknik Bilimler MYO’yu Ziyaret Etti


AW107540Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde (AOSB) kurulu bulunan ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.
 
ADANA (GÜNEY HABER) – Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde (AOSB) kurulu bulunan ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.
2010-2011 eğitim öğretim yılında, Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde tahsis edilen bir binada eğitime başlayan ve “Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Makine Programı”, “Elektronik ve Otomasyon Bölümü Elektronik Teknolojisi Programı”, “Elektrik ve Enerji Bölümü Elektrik Programı”, “Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Tekstil Programları” bulunan ÇÜ Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar, yöneticilerden bilgi aldı.
Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Galip Seçkin, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan ve Doç. Dr. M. Eren Öztekin tarafından karşılanan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Azmi Yalçın, okulun derslikleri, laboratuvarları ve yemekhanesini gezdi. Prof. Dr. Kibar, daha sonra okulda bulunan tüm akademik personelle görüşerek toplantı düzenlendi.